Připravte Váš nákladní automobil na zimu

Víme, že začíná období nevlídného počasí a tak jsme pro Vás připravili speciální nabídku služeb a výrobků. Svěřte své nákladní vozidlo na kompletní SERVIS odborníkům.

Dbejte v zimě na svoji bezpečnost a využijte naši službu kontroly a seřízení světlometů, která Vám zajistí, že Vaše světla Vás nezklamou ani v tom nejhorším počasí. Dále je zde služba výměna stěračů a samozřejmě Vám nabídneme opravu čelních skel. Před zimou určitě využijte možnost kontroly brzd a baterií.

Samozřejmostí by měla být i kontrola vzduchového systému a to především proti zamrzání a kontrola nebo oprava nezávislého topení, aby bylo Vaše auto příjemně vyhřáté i za ranních mrazíků.

Navíc díky oddělení NÁHRADNÍ DÍLY, které je pro Vás otevřené, jsou naše služby super rychlé. Můžete zde nakoupit například vysoušeče vzduchu, nemrznoucí směs do ostřikovačů a chladicí kapaliny.

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu +420 731 460 174, prostřednictvím e-mailu stanislav.houba@malina-vrse.cz, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.

Nezávazná poptávka (dotaz)